Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Sławutowo - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Pogórze

Pogórze(Sławutowo + 15 km)

3 990 000 zł2 422 m² 1 647,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 422 m²

Obiekt inwestycyjny na sprzedaż - Obiekt inwestycyjny z dużym potencjałem rozwoju - Kapitalna lokalizacja w prężnie rozwijającej się dzielnicy Pogórze - Nieruchomość położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Chłapowo(Sławutowo + 15 km)

1 550 000 zł287 m² 5 400,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:624 m²

Na sprzedaż działający i wyposażony pensjonat o powierzchni 287 m2, zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Chłapowo, w gminie Władysławowo. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Wiczlińska

Wiczlino,Gdynia(Sławutowo + 21 km)

2 999 000 zł1 000 m² 2 999 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 078 m²

Dwa magazyny o powierzchni 200 m2 oraz 800 m2 - aktualnie są wynajmowane! Wraz z magazynami do sprzedaży oferowany jest duży 3 poziomowy dom W otulinie lasu O powierzchni 361 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Necla

Władysławowo(Sławutowo + 14 km)

1 140 000 zł400 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:503 m²

Pensjonat(rok budowy 1988r) w centrum Władysławowa, 11 pokoi(2,3,4 osobowych z łazienkami), sala tv, kuchnia dla gości, oddzielne mieszkanie 40m2(2 pokoje+kuchnia, łazienka). Na posesji miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Hippiczna

Koleczkowo(Sławutowo + 21 km)

4 499 000 zł2 000 m² 2 249,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Nieruchomość inwestycyjna z działającym biznesem - apartamenty, hale magazynowe i część mieszkalna Koleczkowo, ul. Hippiczna Powierzchnia działki: 7 300 m2 Powierzchnia użytkowa zabudowań:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Morska

Puck(Sławutowo + 7 km)

7 000 000 zł2 718 m² 2 575,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 467 m²

Obiekt hotelowy w trakcie rozbudowy i adaptacji - rozbudowa wykonana w 80%. Obiekt położony bezpośrednio przy porcie jachtowym w Pucku z widokiem na zatokę w odległosci.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Gdynia

Gdynia(Sławutowo + 21 km)

1 950 000 zł844 m² 2 310,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 925 m²

Sprzedam budynek biurowy blisko portu w Gdyni o powierzchni 844 m 2 na działce mającej 2925 m 2 powierzchni. Budynek to obiekt parterowy, częściowo podpiwniczony, wolnostojący. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Zbychowo

Zbychowo(Sławutowo + 14 km)

5 329 800 zł2 959 m² 1 801,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie sądowe w sprawie pisemnego ofertowego przetargu na sprzedaż nieruchomości upadłego Megii Food Technology Spółka z ograniczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Luzino(Sławutowo + 20 km)

499 000 zł880,10 m² 566,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio nieruchomość pod inwestycję zlokalizowaną w Luzinie, przy ul. Kościuszki 18. |Stan techniczny| Na nieruchomości w 2022 r. miał miejsce pożar,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wejherowska

Sławutowo,pomorskie

950 000 zł465 m² 2 043,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek usługowo-mieszkalny (465m2) położony w m. Sławutowo na działce (4147m2). W części usługowej (275m2): pomieszczenia przygotowane do wjazdu ciężkiego sprzętu. Kanał.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij