Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana

Sławutowo, pomorskie

  • 270 000 zł
  • 1 769 m²
  • 152,63 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Szubiń...

Skontaktuj się

Działka budowlana

Sławutowo, pomorskie

zaktualizowane:
28 kwietnia 2026

270 000 zł

1 769 m²

152,63 zł/m²

Działka budowlana

Zaktualizowane: 28 kwietnia 2026

270 000 zł 1 769 m² 152,63 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 270 000 zł (152,63 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 769 m²
  •   kształt: nieregularny; teren pochyły, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta tylko u nas na zasadzie wyłączności. Szukasz działki rekreacyjnej blisko Gdyni, Redy, Rumi to miejsce jest dla Ciebie lub chcesz wybudować dom dla rodziny blisko Trójmiasta to idealnie trafiłeś. Działka budowlana o powierzchni 1769 m pod zabudowę jednorodzinną obręb Sławutowo w Gminie PUCK. Nieruchomość znajduje się w bardzo urokliwym, cichym miejscu, blisko do komunikacji miejskiej. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, zakup działki z udziałem w drodze prywatnej. (...)

Agent

Katarzyna Szubińska-Dziaduch

502 316...

502 316 067

58 620 05 05

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

502 316...

502 316 067

58 620 05 05

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy